-30%

Vibrator the Blue Clit Sucker

6,552 LEK

Vibrator lozonjare i cili mund të përdoret për lojëra solo ose partnere. Fryrje të vogla ajri stimulojnë klitorisin tuaj ndërsa vibratori ju mbush me vibrime të buta. Dëshironi një orgazmë intensive? Përdorni Alice për stimulim të dyfishtë dhe arrini kulmin tuaj në asnjë kohë. Ngacmoni partnerin tuaj me llamba që zgjasin ndjesinë e vibrimit.

Availability: Në gjendje SKU: 210073 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator lozonjare i cili mund të përdoret për lojëra solo ose partnere. Fryrje të vogla ajri stimulojnë klitorisin tuaj ndërsa vibratori ju mbush me vibrime të buta. Dëshironi një orgazmë intensive? Përdorni Alice për stimulim të dyfishtë dhe arrini kulmin tuaj në asnjë kohë. Ngacmoni partnerin tuaj me llamba që zgjasin ndjesinë e vibrimit.

Mund të zgjidhni midis 10 mënyrave të dridhjeve dhe 7 modeleve të thithjes. Shtoni vajin me bazë uji të ZENN për kënaqësi shtesë. Pastroni me ujë dhe sapun, ruani në kuti pas përdorimit. • Vibrator elegant, stimulim i thithjes së klitorit • 10 mënyra dridhjeje dhe 7 modele thithjeje • Përdorni si vibrator ose stimulim të dyfishtë • Llamba të vogla për stimulim shtesë • USB i ripenisikueshëm • • 100% i papërshkueshëm nga uji Gjatësia: 200 mm • Gjatësia e futur: 150 mm • Diametri: 30 mm • Pesha:110 g. • Materiali: Silic + ABS • Ngjyra: Blu Furnizimi me energji elektrike: USB i ripenisikueshëm

Vibrator the Blue Clit Sucker

6,552 LEK

In stock