-30%

Vibrator Shunga Purple

Çmimi origjinal qe: 19,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 13,580 LEK.

Për gruan që dëshiron përsosjen përfundimtare, SANYA ofron butësi, rehati dhe fleksibilitet. Është luksoze dhe ergonomike
dizajni, i përshtatur me fuqinë e tij, do të kënaqë të gjitha dëshirat tuaja.

Availability: Në gjendje SKU: E33534 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Për gruan që dëshiron përsosjen përfundimtare, SANYA ofron butësi, rehati dhe fleksibilitet. Është luksoze dhe ergonomike
dizajni, i përshtatur me fuqinë e tij, do të kënaqë të gjitha dëshirat tuaja. Shkathtësia e dridhjeve të saj do t’ju japë një sërë ndjesish emocionuese, të cilat do t’ju çojnë në kulmin e vaginës ose
kënaqësi klitoriale. Trillime të garantuara me stil!

– Bosht fleksibël për stimulim optimal

– Dorezë ergonomike që ofron kontroll maksimal

– Lehtë për t’u manipuluar për çdo lloj trupi

MATERIALET Silikoni dhe plastika ABS
Manuali POWER OFF
NIVELI I TINGUT 40 dB
BATERIA Litium-jon 500mAh 3.7V e ringarkueshme
TENSION KARKUESE 5V
KOHA E KARKIMIT Rreth 2.5h
KOHA E FUNKSIONIMIT Midis 1 ore (me fuqi maksimale) dhe 3 ore (me fuqi te ulet)
AUTONOMIA E QËNDRIMIT Deri në 6 muaj
DIMENSIONET 185 x 50 x 38 mm
PESHA (vetëm produkti) 172 g / 0,37 lbs

Vibrator Shunga Purple

Çmimi origjinal qe: 19,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 13,580 LEK.

In stock