Vibrator Mini Wand Bella Coral

10,400 LEK

Masazhues i jashtëm për të gjithë trupin. Plotësisht i papërshkueshëm nga uji.

Mbretëresha e orgazmave – Bella është fjala italiane për të bukurën. Pikërisht kështu do të ndiheni duke përdorur Bella nga RIANNE S, sepse orgazmat ju bëjnë të ndiheni bukur.

Availability: Në gjendje SKU: E26366 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masazhues i jashtëm për të gjithë trupin. Plotësisht i papërshkueshëm nga uji.

Mbretëresha e orgazmave – Bella është fjala italiane për të bukurën. Pikërisht kështu do të ndiheni duke përdorur Bella nga RIANNE S, sepse orgazmat ju bëjnë të ndiheni bukur. Për shkak të përdorimit të saj të lehtë dhe motorit shumë të fortë, Bella është mbretëresha e orgazmave. Me vetëm një buton mund të lëvizni nëpër 10 mënyrat unike të dridhjeve. Bella është i papërshkueshëm nga uji dhe mund të përdoret në vaskë ose dush.

Specifikimet:
Pesha: 185 gr
Lloji i baterisë: Li-ion
Tensioni i penisikimit: 100 – 240 V
Niveli i zhurmës: <49 dB
Dridhje Dhëmbët: 10
Koha e funksionimit:> 2 orë
I papërshkueshëm nga uji: 100% i papërshkueshëm nga uji
Materiali: Silikoni i klasës mjekësore
Përmasat: 19 cm x 4 cm

Vibrator Mini Wand Bella Coral

10,400 LEK

In stock