-20%

Vibrator Rabbit Teazers Black

Çmimi origjinal qe: 5,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,160 LEK.

Një vibrator i zi lepuri me një dizajn modern. Vibratori silikoni stimulon njëkohësisht pikën G dhe klitorisin, kështu që ju duhet vetëm të zgjidhni cilësimin tuaj të preferuar.

Availability: Vjen së shpejti SKU: TEA010 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nuk keni provuar kurrë stimulim të dyfishtë? Provojeni me këtë vibrator Teazers Tarzan dhe nuk do të dëshironi më asgjë tjetër! Ky vibrator me një dizajn modern stimulon klitorisin dhe pikën G në të njëjtën kohë, kështu që ju kënaqeni dy herë më shumë.

Me 30 cilësimet e ndryshme të dridhjeve, ekziston gjithmonë një pozicion që ju pëlqen dhe që do t’ju çojë në një kulm të paparë. Lodra e seksit ka pjesën e sipërme të lakuar për stimulimin e pikës G me një strukturë pak me brinjë për më shumë intensitet. Stimuluesi fleksibël i klitorit përkulet me trupin për rehati optimale. Përdorni vibratorin e lepurit me lubrifikant me bazë uji për një ndjesi më të këndshme dhe depërtim më të mirë. Kur kjo lodër seksi është bosh, mund ta ringarkoni shpejt dhe lehtë me kabllon USB të përfshirë.

Si ta pastroj lodrën?
Për ta shijuar më gjatë lodrën tuaj të re seksi, pastrojeni lodrën me pak ujë të vakët dhe pak pastrues lodrash.

– Avantazhet e Vibratorit Teazers Tarzan me bosht të lakuar

Gjatesi: 13cm
Vibrator i parë i bukur
Bosht i lakuar me brinjë
30 mënyra dridhjeje
USB i ripenisikueshëm
I papërshkueshëm nga spërkatja
Ngjyra: E zezë

Vibrator Rabbit Teazers Black

Çmimi origjinal qe: 5,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,160 LEK.

Out of stock