Vibrator Petite Wand blue

7,600 LEK

Shkop i imët super i dobishëm nga You2Toys me një dizajn elegant dhe me ngjyra të shkëlqyera dhe në modë. Me dridhje tepër të forta në kokën elastike të masazhit që mezi dallohet në dorezë. 10 mënyra dridhjeje ofrojnë kënaqësi të personalizuar të masazhit

Availability: Vjen së shpejti SKU: 54021070000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mini shkop masazhi me dridhje tepër të fuqishme
Dridhjet në kokë – jo në dorezë
I vogël, i dobishëm, i lehtë
Dizajn elegant me brazdë
Kokë e lëvizshme masazhi
10 mënyra dridhjeje
Lehtë dhe komode për t’u kontrolluar
Silikoni me një sipërfaqe të butë të mëndafshtë
E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë
Energji kompakte për masazhe dhe stimulim!
Shkop i imët super i dobishëm nga You2Toys me një dizajn elegant dhe me ngjyra të shkëlqyera dhe në modë. Me dridhje tepër të forta në kokën elastike të masazhit që mezi dallohet në dorezë. 10 mënyra dridhjeje ofrojnë kënaqësi të personalizuar të masazhit – vetëm ose me një partner. Çdo gjë mund të kontrollohet rehat me një dorë duke përdorur butonin e kontrollit në dorezë.

Me dizajnin e tij ergonomik të formësuar në një format mini, shkopi i lehtë Petite përshtatet rehat në dorë. Dhe gjithashtu përshtatet në çdo xhep! Koka e saj e lëvizshme e masazhit përshtatet në mënyrë të përkryer me konturet e trupit kur masazhoni dhe stimuloni. E bërë nga silikoni me një sipërfaqe të butë prej kadifeje, rrëshqet butësisht mbi lëkurë dhe merr shpejt temperaturën e trupit.

I ripenisikueshëm – Kabllo penisikimi USB i përfshirë.

Gjatësia totale 14,5 cm, koka masazhuese me qafë 4,5 cm e gjatë, koka masazhuese Ø 3,6 cm.
Pesha 137 g.
Silikoni, PU, ABS.

Vibrator Petite Wand blue

7,600 LEK

Out of stock