Vibrator Reflexx Rabbit3

12,000 LEK

Vibrator Reflexx Rabbit 3 i dizajnuar në mënyrë puristike nga JimmyJane për stimulim të dyfishtë të vaginës/pikës G dhe klitorisit. I lakuar idealisht dhe super i përkulshëm, përshtatet në mënyrë të përkryer me trupin dhe lëvizjet gjatë stimulimit.

Availability: Në gjendje SKU: 05475900000 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator lepuri me funksion ngrohjeje
Përshtatet në mënyrë fleksibël me trupin
10 mënyra dridhjeje
Funksionet mund të kontrollohen veçmas
Bllok udhëtimi
I papërshkueshëm nga uji
Silikoni i butë i mëndafshtë
E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë
Program i plotë kënaqësie!
Vibrator Reflexx Rabbit 3 i dizajnuar në mënyrë puristike nga JimmyJane për stimulim të dyfishtë të vaginës/pikës G dhe klitorisit. I lakuar idealisht dhe super i përkulshëm, përshtatet në mënyrë të përkryer me trupin dhe lëvizjet gjatë stimulimit. Dridhjet e fuqishme mund të ndjehen intensivisht si brenda ashtu edhe jashtë.

10 mënyrat e dridhjeve ofrojnë shumë larmi. Dhe funksioni i ngrohjes e sjell vibratorin e mëndafshtë në temperaturën e duhur të funksionimit dhe të trupit. Çdo gjë mund të kontrollohet me lehtësi me prekjen e një butoni direkt në lodër – veçmas ose të kombinuara. Me një bllokues praktik udhëtimi për transport dhe ruajtje diskrete.

I mbuluar i gjithë me silikon të butë, vibratori i lepurit është i lehtë për t’u futur dhe ofron kënaqësi maksimale. Duke qenë se është i papërshkueshëm nga uji, mund të përdoret edhe në dush ose banjë.

E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë.

23 cm x 8,7 cm x 3,6 cm.
Gjatësia e futjes 13,7 cm, Ø 3,4 cm.
Silikoni, ABS.

Vibrator Reflexx Rabbit3

12,000 LEK

In stock