Vibrator Oral Fun

8,400 LEK

Vibratori Oral Fun nga You2Toys mund të përdoret në të dyja anët dhe jo vetëm përkëdhel me buzët e tij të buta lëvizëse dhe gjuhën e butë vibruese, por edhe me boshtin e tij fleksibël vibrues, i cili funksionon edhe si dorezë.

Availability: Në gjendje SKU: 54024410000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

I gjithanshëm me dy anë
Vibrator me buzë në lëvizje dhe gjuhë vibruese
Për stimulim të brendshëm dhe të jashtëm
10 mënyra dridhjeje në bosht/dorezë
10 mënyra të kombinuara lëvizjeje/dridhjeje për gojën/gjuhën
Buzët e buta hapen dhe mbyllen në mënyrë ritmike
Funksioni mund të kontrollohet veçmas
Kompakt dhe i lehtë
Fleksibël – përshtatet në mënyrë të përsosur
Silikoni i butë i mëndafshtë
I papërshkueshëm nga uji
E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë
Gjithëpërfshirës për stimulim të gjithanshëm!
Vibratori Oral Fun nga You2Toys mund të përdoret në të dyja anët dhe jo vetëm përkëdhel me buzët e tij të buta lëvizëse dhe gjuhën e butë vibruese, por edhe me boshtin e tij fleksibël vibrues, i cili funksionon edhe si dorezë.

Në njërin skaj, buzët hapen dhe mbyllen si një gojë e vërtetë, ndërsa gjuha e zënë dridhet në unison të përsosur. Argëtimi oral në mënyrën më të mirë për klitorisin, vulvën, thithkat, anusin dhe zona të tjera erogjene. Në anën tjetër, vibratori me formë ideale ofron kënaqësi të thellë vaginale ose anale. Lodra e lehtë është e lehtë për t’u përdorur dhe e lehtë për t’u përdorur për argëtim të gjithanshëm vetëm ose me një partner!

Gryka silikoni e butë si mëndafsh fole e butë kundër pikave të nxehta dhe vibratori i butë e fleksibël është i lehtë për t’u futur. Çdo gjë përshtatet në mënyrë të përkryer me anatominë dhe lëvizjet. Vibratori Oral Fun pastaj fillon lojën e tij emocionuese me prekjen e një butoni. 10 mënyra të kombinuara lëvizjeje të buzëve dhe dridhjeve të gjuhës, si dhe 10 mënyra dridhjeje në bosht/dorezë mund të kontrollohen veçmas. Gjithashtu i përshtatshëm në banjë ose dush, sepse Vibratori Oral Fun është i papërshkueshëm nga uji!

I ripenisikueshëm – Kabllo penisikimi USB i përfshirë.

22,2 cm e gjatë, 5,9 cm e gjerë, Ø 2,5 cm – 3,4 cm.
Pesha 253 g.
Silikoni, ABS, PU.

Vibrator Oral Fun

8,400 LEK

In stock