Vibrator DUREX Tease & Ride

13,900 LEK

7 nivele vibrimi, silikoni me prekje të butë. Shumë përdorime të ndryshme, solo ose si çift. Të paktën 60 minuta argëtim të pandërprerë. I papërshkueshëm nga uji.

Availability: Në gjendje SKU: 630000010648 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Për aventura të ndryshme dhe erotike!
Ngacmuesi i dobishëm mini multi-vibrator Zone Multi Erogenous Zone nga Durex është një multi-talent i vërtetë. Njëra skaj mund të përdoret si vibrator shtrirës. Njëri skaj mund të përdoret për të kënaqur thithkat, klitorisin, etj. me krahët e tij vitro. Vibratori i lehtë dhe fleksibël mund të vishet edhe në penis – edhe gjatë seksit. Kjo do të thotë që vibratori i butë silikoni prej kadifeje mund të përdoret në mënyra të ndryshme gjatë argëtimit erotik – vetëm ose me një partner. 7 mënyrat e dridhjeve mund të rregullohen lehtësisht me shtypjen e një butoni. Vibratori energjik, multi-vibrator mund të përdoret edhe në banjë ose në dush, sepse është i papërshkueshëm nga uji.

E ringarkueshme – përfshin kabllo USB dhe një çantë magazinimi.

13,5 cm e gjatë, Ø 3,7 cm. Pesha 63 g. Silikoni.

Vibrator DUREX Tease & Ride

13,900 LEK

In stock