-30%

Vibrator me stimulues klitori Rabbit

Çmimi origjinal qe: 8,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,740 LEK.

Ky vibrator në forme lepuri të kuq me pjesë decorative të zeza do të ndezë një zjarr të madh kënaqësie. Bishti është i ngritur dhe përbëhet nga një material I cili siguron një stimulim në pikën G. Stimuluesi i klitorit në formë lepuri është i pajisur me veshë të lëvizshëm e të ndjeshme. Ka 10 nivele dridhjeje dhe 3 nivele rrotullimi për të zgjedhur. Vibratori i lepurit ndihet më i gjallë dhe më realist se pothuajse çdo lodër tjetër seksuale falë funksionit të ngrohjes që shkon deri në 42 ° C. Është i papërshkueshëm nga uji dhe mund të penisikohet me kabllo USB.

Gjatësia e plotë 26.5 cm, thellësia e vendosjes 13 cm, Ø 2-4.1 cm. Silikoni dhe  PU, ABS.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05940670000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator në forme lepuri të kuq me pjesë decorative të zeza do të ndezë një zjarr të madh kënaqësie. Bishti është i ngritur dhe përbëhet nga një material I cili siguron një stimulim në pikën G. Stimuluesi i klitorit në formë lepuri është i pajisur me veshë të lëvizshëm e të ndjeshme. Ka 10 nivele dridhjeje dhe 3 nivele rrotullimi për të zgjedhur. Vibratori i lepurit ndihet më i gjallë dhe më realist se pothuajse çdo lodër tjetër seksuale falë funksionit të ngrohjes që shkon deri në 42 ° C. Është i papërshkueshëm nga uji dhe mund të penisikohet me kabllo USB.

Gjatësia e plotë 26.5 cm, thellësia e vendosjes 13 cm, Ø 2-4.1 cm. Silikoni dhe  PU, ABS.

 

Vibrator me stimulues klitori Rabbit

Vibrator me stimulues klitori Rabbit

Çmimi origjinal qe: 8,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,740 LEK.

Out of stock