-30%

Vibrator Impressions Miami

Çmimi origjinal qe: 9,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,720 LEK.

The Impressions Miami është gati t’ju lërë të relaksuar dhe të freskët! Miami ka kthesa të bukura për lojën optimale të pikës G ose prostatës dhe një ndjesi masazhuese dhe të këndshme. Me dridhje të thella e të zhurmshme që qarkullojnë në 5 nivele dhe 5 variacione pulsimi dhe përshkallëzimi duke përdorur motorin RumbleTech™

Availability: Në gjendje SKU: 331752 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

The Impressions Miami është gati t’ju lërë të relaksuar dhe të freskët! Miami ka kthesa të bukura për lojën optimale të pikës G ose prostatës dhe një ndjesi masazhuese dhe të këndshme. Me dridhje të thella e të zhurmshme që qarkullojnë në 5 nivele dhe 5 variacione pulsimi dhe përshkallëzimi duke përdorur motorin RumbleTech™, Miami është gati të kërcejë gjatë gjithë natës. Baza e ndezur e bën atë parzmore të pajtueshme dhe të sigurt për lojën anale. Kupa e fuqishme e thithjes ju lejon të luani pa duar; thjesht ngjiteni në çdo sipërfaqe të lëmuar dhe të sheshtë. Miami ka rimbushje magnetike USB Magna Charge për të siguruar që produkti të mbetet i papërshkueshëm nga uji gjatë gjithë jetës së produktit dhe IPX7 i papërshkueshëm nga uji për pastrim të lehtë. Ultrasilk™ i butë dhe i bërë me silikon Puria™, është i sigurt për trupin dhe pa ftalate. Me Impressions, mundësitë janë të pafundme, ndaj bëhuni gati për të shkuar në Miami!

Me motor RumbleTech™ me 5 shpejtësi vibrimi dhe 5 ritme unike
I testuar i papërshkueshëm nga uji i zhytur IPX7 për lojën e banjës dhe pastrim të përshtatshëm
Përfshihet kabllo USB magnetike e rimbushjes superiore
Ultrasilk™ i lëmuar dhe i bërë nga silikoni Puria™ i sigurt për trupin
Nuk përmban aroma, ftalate, parafina ose latex
Gjatësia 6,5 ​​inç / 16,5 cm
Gjatësia e futshme 6 inç / 15,2 cm
Gjerësia 1,5 inç / 3,8 cm

Vibrator Impressions Miami

Çmimi origjinal qe: 9,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,720 LEK.

In stock