-30%

Vibrator Impressions Amsterdam

7,140 LEK

Impressions Amsterdam është gati për të ofruar argëtim gjatë gjithë vitit! Kthesa të hijshme të Amsterdamit përputhen me pikat tuaja anatomike të kënaqësisë dhe koka me shirita ofron ndjesi shtesë dhe të fuqishme në lojën tuaj.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 331749 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Impressions Amsterdam është gati për të ofruar argëtim gjatë gjithë vitit! Kthesa të hijshme të Amsterdamit përputhen me pikat tuaja anatomike të kënaqësisë dhe koka me shirita ofron ndjesi shtesë dhe të fuqishme në lojën tuaj. Me dridhje të fuqishme që qarkullojnë në 5 nivele dhe 5 variacione pulsimi dhe përshkallëzimi duke përdorur motorin RumbleTech™, Amsterdami është gati t’ju çojë në aventurën më të fundit. Baza e ndezur e bën atë parzmore të pajtueshme dhe të sigurt për lojën anale. Kupa e fuqishme e thithjes ju lejon të luani pa duar; thjesht ngjiteni në çdo sipërfaqe të lëmuar dhe të sheshtë. Amsterdami ka rimbushje magnetike Magna Charge USB për të siguruar që të mbetet i papërshkueshëm nga uji gjatë gjithë jetës së produktit dhe IPX7 i papërshkueshëm nga uji për pastrim të lehtë. Ultrasilk™ i lëmuar dhe i bërë me Puria™ silikoni i pastruar me Platinum, është i sigurt për trupin dhe pa ftalate. Me Impressions, mundësitë janë të pafundme, ndaj bëhuni gati për të shkuar në Amsterdam!

Me motor RumbleTech™ me 5 shpejtësi vibrimi dhe 5 ritme unike
Ultrasilk™ i lëmuar dhe i bërë nga Puria™ silikoni i pastruar nga platini i sigurt për trupin
Nuk përmban aroma, ftalate, parafina ose latex
I testuar i papërshkueshëm nga uji i zhytur IPX7 për lojën e banjës dhe pastrim të përshtatshëm
Përfshihet kabllo USB magnetike e rimbushjes superiore
Gjatësia 6,75 inç / 17,1 cm
Gjatësia e futshme 5,75 inç / 14,6 cm
Gjerësia 1,5 inç / 3,8 cm

Vibrator Impressions Amsterdam

7,140 LEK

Out of stock