Vibrator Evolved Sunny Sensation

5,700 LEK

Nuk ka asgjë si një vibrator klasik! Sunny Sensations përmban një dizajn shumë të gjatë dhe të drejtë dhe ofron 10 mënyra të lezetshme dridhjeje.

Availability: Vjen së shpejti SKU: EN-RS-7273-2 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nuk ka asgjë si një vibrator klasik! Sunny Sensations përmban një dizajn shumë të gjatë dhe të drejtë dhe ofron 10 mënyra të lezetshme dridhjeje. Fundi i butë, mat ndihet rehat në lëkurë dhe është perfekt si për stimulimin e brendshëm ashtu edhe për atë të jashtëm. Rimbushni me lehtësi Sunny Sensations me kabllon USB të përfshirë në mënyrë që të jetë gjithmonë gati për aventurën e radhës. Pastrojeni pas përdorimit me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash.

Materiali ABS, silikoni
Pesha 96 gram
Dridhje e rregullueshme / me shumë shpejtësi
I papërshkueshëm nga uji
Lubrifikant i përshtatshëm Me bazë uji
Objektivi i stimulimit Vagina, klitoris
Niveli i përdoruesit Fillestar
Gjatësia 18.50 cm
Diametri maksimal 2.70 cm
Karikues (USB)

Vibrator Evolved Sunny Sensation

5,700 LEK

Out of stock