Vibrator Evolved Tal & Trust

14,900 LEK

Përqafoni kthesat! Vibratori Tap and Thrust ka gjithçka që ju nevojitet për një stimulim të këndshëm të pikës G dhe klitorit. 2 motorët ofrojnë 7 mënyra të jashtëzakonshme dridhjesh secili dhe kontrollohen lehtë me butonat e shtypjes.

Availability: Në gjendje SKU: EN-RS-9222-2 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përqafoni kthesat! Vibratori Tap and Thrust ka gjithçka që ju nevojitet për një stimulim të këndshëm të pikës G dhe klitorit. 2 motorët ofrojnë 7 mënyra të jashtëzakonshme dridhjesh secili dhe kontrollohen lehtë me butonat e shtypjes. Falë modelit të tij silikoni të papërshkueshëm nga uji, vibratori është gjithashtu shoqëruesi i përsosur për lojërat e banjës ose dushit. Thjesht rimbushni Tap and Thrust pas përdorimit me kabllon USB të përfshirë dhe pastrojeni me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash.

Materiali silikoni, ABS
Pesha 431 gram
Dridhje e rregullueshme / me shumë shpejtësi
I papërshkueshëm nga uji
Lubrifikant i përshtatshëm Me bazë uji
Objektivi i stimulimit Vagina, klitoris, pika G
Niveli i përdoruesit Fillestar
Thellësia e futjes 14.00 cm
Gjatësia 17.00 cm
Diametri maksimal 5.30 cm
Karikues (USB)

Vibrator Evolved Tal & Trust

14,900 LEK

In stock