Masturbator meshkuj Naghi

6,700 LEK

Ky masturbator është bërë nga silikoni i sigurt për trupin. Motori i fuqishëm ofron 10 nivele vibrimi. Falë hapjes në njërën anë dhe fleksibilitetit të silikonit është e lehtë të futet penisi në masturbator.

Availability: Në gjendje SKU: 530044 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky masturbator është bërë nga silikoni i sigurt për trupin. Motori i fuqishëm ofron 10 nivele vibrimi. Falë hapjes në njërën anë dhe fleksibilitetit të silikonit është e lehtë të futet penisi në masturbator. Brenda ka nupa stimuluese. Me një formë ergonomike për një kapje të mirë dhe detaje me shkëlqim në bazën rreth butonave.

Funksionimi: Shtypni dhe mbani butonin e ndezjes për 2 sekonda për të ndezur/fikur masturbatorin. Tani është në gjendje gatishmërie, e cila tregohet me një dritë LED të kuqe. Shtypni butonin e funksionit për të nisur dhe ndërruar dridhjet.

Masturbator me 1 motor të fuqishëm që ofron 10 nivele dridhjeje
USB i ripenisikueshëm, i përfshirë kabllo
Koha e penisikimit: 3 orë
Koha e lojës 30-60 minuta
Diametri: 6 cm
Gjatësia: 21 cm
I papërshkueshëm nga uji IPX7
Bërë nga silikoni i sigurt për trupin dhe ABS
Pa ftalate

Masturbator meshkuj Naghi

6,700 LEK

In stock