Vibrator Rabbit Bunt

7,600 LEK

Vibrator i fuqishëm lepuri nga Love bunt. në një pamje të modës që bllokon ngjyrat. Boshti me kokën e tij të shëndoshë vibruese të masazhit kënaq intensivisht vaginën dhe pikën G, ndërsa stimuluesi vibrues dhe fleksibël i klitorisit gjithashtu përkëdhelë pikën e nxehtë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05584430000 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator lepuri me një dizajn që bllokon ngjyrat
2 motorë për stimulim të njëkohshëm vaginal dhe klitoral
10 mënyra dridhjeje me prekjen e një butoni
I papërshkueshëm nga uji
Sipërfaqe e butë e mëndafshtë
I ripenisikueshëm – Kabllo penisikimi USB i përfshirë

E gjallë, intensive, frymëzuese!
Vibrator i fuqishëm lepuri nga Love bunt. në një pamje të modës që bllokon ngjyrat. Boshti me kokën e tij të shëndoshë vibruese të masazhit kënaq intensivisht vaginën dhe pikën G, ndërsa stimuluesi vibrues dhe fleksibël i klitorisit gjithashtu përkëdhelë pikën e nxehtë. Vibratori i lehtë përshtatet rehat në dorë – dhe me teksturën e tij të mëndafshtë Soft Touch ai rrëshqet pothuajse vetë. Pak fleksibël, përshtatet në mënyrë të përkryer me trupin dhe lëvizjet.

2 motorë të fuqishëm ofrojnë 10 mënyra të ndryshme vibrimi që mund të kontrollohen lehtësisht me prekjen e një butoni në bazën e lodrës. Edhe nën/në ujë, pasi vibratori shumëngjyrësh është i papërshkueshëm nga uji.

I ripenisikueshëm – Kabllo penisikimi USB i përfshirë.

Gjatësia totale 14,5 cm, gjatësia e futjes 9,9 cm, Ø max. 3.4 cm.
Pesha 117 g.
Silikoni, PU, ABS.

Vibrator Rabbit Bunt

7,600 LEK

Out of stock