Vibrator Evolved Little Dipper Aqua

8,100 LEK

Ky vibrator kompakt është shoqëruesi juaj i përsosur! Dizajni unik dhe i gjithanshëm përmban 8 mënyra të lezetshme dridhjeje që mund t’i eksploroni edhe nën ujë falë dizajnit të tij të papërshkueshëm nga uji.

Availability: Në gjendje SKU: EN-RS-0212-2 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator kompakt është shoqëruesi juaj i përsosur! Dizajni unik dhe i gjithanshëm përmban 8 mënyra të lezetshme dridhjeje që mund t’i eksploroni edhe nën ujë falë dizajnit të tij të papërshkueshëm nga uji. Mundësitë janë të pafundme. Materiali është bërë nga silikoni ultra i butë me një përfundim luksoz kromi. Vibratori është i ripenisikueshëm me kabllon USB të përfshirë dhe i lehtë për t’u përdorur. Pastrojeni me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash.

Materiali silikoni
Pesha 77 gram
Dridhje e rregullueshme / me shumë shpejtësi
I papërshkueshëm nga uji
I përshtatshëm për depërtim
Lubrifikant i përshtatshëm Me bazë uji
Objektivi i stimulimit Vagina, klitoris
Niveli i përdoruesit Fillestar
Gjatësia 10.20 cm
Diametri maksimal 2.50 cm
Karikues (USB)

Vibrator Evolved Little Dipper Aqua

8,100 LEK

In stock