-30%

Vibrator Et EVE

8,470 LEK

Me dridhje super të fuqishme dhe përmasa super të shtrënguara, kjo atmosferë e madhe e dyfishtë e ripenisikueshme është gati t’ju çojë në një udhëtim të këndshëm! Boshti i tij kryesor i lakuar ndihet kaq i trashë dhe i kënaqshëm, dhe ai di vetëm se si të përkëdhelet në pikën tuaj G.

Availability: Në gjendje SKU: 840730 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me dridhje super të fuqishme dhe përmasa super të shtrënguara, kjo atmosferë e madhe e dyfishtë e ripenisikueshme është gati t’ju çojë në një udhëtim të këndshëm! Boshti i tij kryesor i lakuar ndihet kaq i trashë dhe i kënaqshëm, dhe ai di vetëm se si të përkëdhelet në pikën tuaj G. Ndërkohë, një stimulues i veçantë i kurbës gjen sythin tuaj të dashurisë dhe krijon magji klitoriale. Motorët e dyfishtë dërgojnë 10 funksione të dridhjeve dridhëse të trupit në të dy pikat tuaja të ëmbla menjëherë për orgazma të përziera mahnitëse. Zhytës për argëtim nënujor dhe pastrim të lehtë.

Një atmosferë stimuluese e dyfishtë e trashë dhe e lakuar
Bosht i madh kryesor me kurbë të pikës G
Stimulues bujar i rrumbullakosur i klitorit
10 Funksionet e dridhjes, pulsimit dhe përshkallëzimit
Motorët e dyfishtë në bosht dhe stimulues punojnë së bashku
Me silikon kremoz-i lëmuar dhe fleksibël
Detaj plastik ABS i përfunduar me ar
Gjatësia totale 7,8 inç / 19,8 cm
Gjatësia e futshme 4,25 inç / 10,8 cm
Gjerësia e futshme 1,69 inç / 4,3 cm
Ripenisikohet, përfshin kabllo USB
Pa ftalate dhe lateks
I papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur

Vibrator Et EVE

8,470 LEK

In stock