-5%

Vibrator BIG BOSS Pink

11,875 LEK

Kjo atmosferë ka qenë një bestseller prej vitesh. Në fund të fundit, perimetri plus fleksibilitetin është një ëndërr e adhuruesve të madhësisë!

Availability: Në gjëndje SKU: 1121036 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo atmosferë ka qenë një bestseller prej vitesh. Në fund të fundit, perimetri plus fleksibilitetin është një ëndërr e adhuruesve të madhësisë!

ÇFARË E BËN TË VEÇANTËS BIG BOSS?
Me nëntë inç të gjatë dhe gati dy inç të trashë, BIG BOSS i përshtatet emrit të tij – edhe para se të ndjeni dridhjet e tij të thella dhe gërvishtëse. Me motorin e tij ultra të fortë, kjo është lodra për dashnorin e madhësisë që nuk dëshiron të sakrifikojë inç për fuqinë e papërpunuar dhe gjëmuese. Më mirë akoma, ky vibrator i madh dhe realist është ndërtuar me FlexiFUN Technology™, me një bosht që lëviz me ju kur ndërroni pozicionet dhe përkulet për të përshtatur trupin tuaj. Falë bllokimit praktik të udhëtimit, BIG BOSS ruhet gjithmonë në mënyrë të sigurt dhe nuk fiket në kohën e gabuar.

A ËSHTË BIG BOSS THJESHT NJË FORMË GJENERIKE “REALISTIKE”, APO…?
Oh jo, kemi menduar shumë se si të bëjmë formën perfekte. Përtej realizmit, BIG BOSS është formuar për kënaqësi. Koka e tij e trashë krenohet me një kreshtë të theksuar që thjesht kërkon të tërhiqet përgjatë pikës suaj G dhe boshti i saj i lëmuar është i veshur me vena të vendosura në mënyrë perfekte për një masazh të lehtë gjatë hyrjes dhe daljes.

PSE BIG BOSS KA NJË DOREZË LAK?
Doreza ergonomike e unazës dhe kontrollet e thjeshta e të ngritura e bëjnë të lehtë përdorimin kudo, në çdo pozicion. Në thelb, ju mund ta mbani atë të qetë edhe kur keni lubrifikim në duart tuaja.

I rikarikueshëm (me tregues të nivelit të karikimit)

Lëvizja 6 shpejtësi dhe 6 modele

Funksione Kyçja e udhëtimit

Dimensionet 23,5 cm dhe Ø 4,0-4,5 cm

Pesha 344 g

Jetëgjatësia e baterisë 40-120 minuta

Vibrator BIG BOSS Pink

11,875 LEK

In stock