Plug anal BOOTIE violet S

2,500 LEK

Ka një arsye që kjo prizë anale më e shitur është e preferuara e klientëve! Me formën e tij të hollë dhe formën fleksibël silikoni, BOOTIE SMALL është fustani i vogël i zi i prizave anale

Availability: Në gjëndje SKU: 24906 Kategori: , , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ka një arsye që kjo prizë anale më e shitur është e preferuara e klientëve! Me formën e tij të hollë dhe formën fleksibël silikoni, BOOTIE SMALL është fustani i vogël i zi i prizave anale—lodra e parë perfekte për fillestarët që luajnë prapanicë dhe një shtesë e shkëlqyer për lojën solo dhe partnere në çdo nivel përvoje.

ÇFARË E BËN TË VEÇANTË PRINËN ANAL BOOTIE?
Kjo prizë silikoni ka qenë e preferuara e klientëve për vite me rradhë falë formës së saj të thjeshtë, të lëmuar, kurbës stimuluese dhe bazës me përshtatje të përsosur. Për vite me radhë, madhësia e vogël i prezantoi fillestarët kureshtarë me gëzimet e lojës anale. Më vonë, sipas kërkesës popullore, ne shtuam dy madhësi shtesë, një të mesme dhe një të madhe, në mënyrë që entuziastët e madhësisë të mund të shijojnë gjithashtu një prizë prapanicë në formë të përsosur!

PËR KUSH ËSHTË KËMBJA E MADHE?
Nëse keni një prostatë, BOOTIE është një hyrje e shkëlqyer për atë pikë të mrekullueshme të nxehtë, ose një shtesë e shkëlqyer për masturbimin ose seksin e partnerit për njerëzit e të gjitha niveleve të përvojës. Nëse keni një pikë G, veshja e BOOTIE gjatë marrëdhënies seksuale e kthen penisin ose dildo e partnerit drejt saj, kështu që ju merrni stimulim të pikës G me çdo shtytje.

Nëse jeni i ri në lojën me prapanicë, provoni BOOTIE S! Është e hollë, e lehtë për t’u futur (me lubrifikim, sigurisht!) dhe jo shumë e gjatë. Është gjithashtu një lodër e shkëlqyer për ngrohje nëse dëshironi të bëni më shumë lojë anale më vonë gjatë seancës!

Plug anal BOOTIE violet S

2,500 LEK

In stock