Vibrator AMORINO Pink

9,400 LEK

Po sikur t’ju thoshim se po përdorni vetëm një pjesë të klitorisit? Nën lëkurë, klitori juaj shtrihet disa centimetra në trupin tuaj dhe “këmbët” e tij mbështillen rreth buzëve tuaja.

Availability: Në gjendje SKU: 1641836 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Po sikur t’ju thoshim se po përdorni vetëm një pjesë të klitorisit? Nën lëkurë, klitori juaj shtrihet disa centimetra në trupin tuaj dhe “këmbët” e tij mbështillen rreth buzëve tuaja. AMORINO është një vibrator i dyfishtë për stimulimin e klitorit të një lloji të ri dhe vibratori i parë i krijuar për t’ju lejuar të goditni të gjitha menjëherë.

ÇFARË E bën AMORINO TË VEÇANTË?
Le ta zbërthejmë për ju: AMORINO është një vibrator i dyfishtë, i formuar në mënyrë që të mund të vendosni zgjatimin më të shkurtër kundër klitës suaj dhe të tundni boshtin e lakuar kundër pikës tuaj G. Sikur të mos mjaftonte kjo, brezi i tij silikoni mbështillet rreth buzëve tuaja, duke sjellë dridhje në këmbët e klitorit shpesh të neglizhuara. Përveç kësaj, ju mund të përdorni bllokimin praktik të udhëtimit për ruajtje dhe transport të sigurt.

PSE SHQIP ËSHTË I HEQSHËM?
Një gjë argëtuese që mund të bëni me të është t’i jepni një kthesë ose dy dhe ta vendosni përsëri në vibrator, në mënyrë që të merrni dridhje të fokusuar në mes të brezit. Është i shkëlqyeshëm për hiper-fokusimin në klimë ose për lojën e thithkave. Provoni ta përdredhni në mënyra të ndryshme për ndjesi të ndryshme! Nëse ju pëlqen të depërtoni më thellë, është gjithashtu më mirë të hiqni grupin së pari.
Këshillë profesionale: Disa fansa kënaqen duke e përdorur grupin si unazë penisi!

Fuqia I ripenisikueshëm (me tregues të nivelit të penisikimit)

Lëvizja 6 shpejtësi dhe 6 modele

Funksione Kyçja e udhëtimit

Dimensionet 17,7 cm dhe Ø 2,1-3,2 cm

Pesha 147 g

Jetëgjatësia e baterisë 1-4 orë

Vibrator AMORINO Pink

9,400 LEK

In stock