Vibrator Prostate DUKE 2

7,500 LEK

Me DUKE, ju merrni dy lodra në një: një prizë të prapanicës së prostatës që përshtatet në mënyrë të përkryer me trupin tuaj dhe përqafon perineumin tuaj dhe një vibrator të lëvizshëm me 5 cilësime.

Availability: Në gjendje SKU: 5200859 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

NJË TIPËN E PADHISHËS SË PROSTATËS QË LIDHET
Me DUKE, ju merrni dy lodra në një: një prizë të prapanicës së prostatës që përshtatet në mënyrë të përkryer me trupin tuaj dhe përqafon perineumin tuaj dhe një vibrator të lëvizshëm me 5 cilësime.

ÇFARË E BËN TË VEÇANTË KËTË VIBRATOR TË PROSTATËS?
A e dini se rektumi juaj (pak centimetra zbavitës brenda prapanicës) kthen prapa drejt bishtit tuaj? Kjo është arsyeja pse DUKE është projektuar me një kthesë të kthyer nga pas: gunga në pjesën e sipërme të boshtit qendror godet prostatën tuaj, ndërsa ajo zgjatje e lakuar ju jep një ndjenjë ngopjeje që është përshtatur me anatominë tuaj. Gjithashtu e vendos lodrën më thellë në prostatën tuaj, për orgazma më të plota. Oh po, dhe ai seksion shtesë në fund? Vibron perineumin tuaj, ku ka shumë mbaresa nervore. Kjo është një lodër prapanicë e nivelit tjetër.

MË THON MË SHUMË PËR VIBRATORIN E DUKËS!
DUKE vjen me plumbin tonë të masazhit të vendosur brenda lodrës. Ai ofron pesë shije dridhjesh kundër prostatës tuaj dhe perineumit të ndjeshëm. Plumbi i lëvizshëm i papërshkueshëm nga uji mund të nxirret gjithashtu për një masazh të thellë pas topave ose për të ngacmuar partnerin tuaj.

A MUND TË VESH DUKE GJATË SEKSIT ME PARTNERI?
Ne e inkurajojmë atë! Baza e vibratorit të prostatës është e këndshme dhe fleksibël, kështu që mund të rrotulloheni lehtësisht së bashku, të shtyni ose të ndryshoni pozicionin ndërsa e mbani atë.

E ringarkueshme

Lëvizja 2 shpejtësi dhe 3 modele

Dimensionet 16,7 cm dhe Ø 3,7 cm

Pesha 141 g

Jetëgjatësia e baterisë 45-90 minuta

Vibrator Prostate DUKE 2

7,500 LEK

In stock