Dildo BÜCK DICH* zeze

10,000 LEK

Entuziastët e ndikimit gëzohen! BÜCK DICH (“Bend Over” në gjermanisht) është gjysmë vozis i fuqishëm, gjysmë dildo ekstra stimulues dhe 100% i çuditshëm.

Availability: Në gjendje SKU: 96208 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Entuziastët e ndikimit gëzohen! BÜCK DICH (“Bend Over” në gjermanisht) është gjysmë vozis i fuqishëm, gjysmë dildo ekstra stimulues dhe 100% i çuditshëm.

SI TA PËRDORË KËTË LODER SPOKUESE?
Kjo rrahje e përforcuar silikoni ju lejon të filloni me goditje të lehta dhe të përparoni drejt një goditjeje që me siguri do të kënaqë edhe kërkuesit më entuziast. Pasi të jenë të nxehtë dhe të mërzitur, kthejeni vozitën përreth dhe përdorni dorezën e saj me kurriz për të treguar pikën G ose prostatën e tyre se kush është shefi.

ÇFARË E BËN TË VEÇANTË KËTË VIZË SPOKING?
Ky vozis silikoni bën një alternativë të këndshme ndaj lodrave standarde prej druri ose lëkure. Mund të japë një goditje ritmike ose një goditje thumbuese dhe është plotësisht e sterilizueshme, në rast se dëshironi të ndani dashurinë. Bërthama e saj e fortë plastimorf ju jep më shumë kontroll mbi forcën e smackave tuaja dhe garanton që lodra juaj me goditje do të mbajë formën e saj. Fantazia dhe praktika e përdorimit të dorezës së vozit tuaj si dildo nuk është e re: ne thjesht e kemi bërë më të lehtë, më të sigurt dhe shumë më argëtues!

Dimensionet 31,5 cm dhe Ø 44 cm

Pesha 410 g

Materiale Materiale të sigurta për trupin, jo poroze dhe hipoallergjike

Dildo BÜCK DICH* zeze

10,000 LEK

In stock