Dildo BOUNCER Red

8,700 LEK

Tre topa të peshuar kërcejnë dhe rrotullohen brenda boshtit të BOUNCER ndërsa e lëvizni, duke ju dhënë një ndjesi më të thellë dhe më organike sesa dridhjet. Përdoreni vetë, ia jepni partnerit ose lidhni me rrip.

Availability: Në gjendje SKU: 27103 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

ÇFARË E BËN TË VEÇANTËSHËM BUNCER?
Tre topa të peshuar kërcejnë dhe rrotullohen brenda boshtit të BOUNCER ndërsa e lëvizni, duke ju dhënë një ndjesi më të thellë dhe më organike sesa dridhjet. Kur luani me këtë dildo me topa që gjëmojnë brenda, lëvizja e ngadaltë dhe e qëndrueshme ndihet shumë e ndryshme nga lëvizja e vështirë dhe e shpejtë, dhe të dyja janë të mrekullueshme. Përdoreni vetë, ia jepni partnerit ose lidhni me rrip: baza e tij e hollë ju lejon të afroheni më shumë me partnerin gjatë lojës me parzmore – duke e bërë atë dildo të përsosur me rrip.

MË NDONJË HERË MË GJET TË MIRË TË MIRË DRIDHJA. A DO MË Pëlqej gënjeshtari?
Me shumë mundësi po! Ndërsa dridhja është e qëndrueshme, intensive dhe e kontrolluar nga një motor, topat e peshuar të BOUNCER nuk lëvizin nëse nuk lëvizni ju (ose partneri juaj, nëse e lidh atë me rripa). Nëse mbistimuloheni lehtë, mund të kontrolloni lëvizjen e BOUNCER-it në mënyrë që të merrni sasinë e reagimeve që ndiheni mirë për ju. Plus, është argëtuese që lëvizja e zhurmës ndryshon pak me çdo lëvizje. Ju kurrë nuk do të desensibilizoheni ndaj tij gjatë seancës suaj!

I DUA VIBRACIONET. A DO TË DUA GËSHTIMIN?
Po, sepse ndjehet e mrekullueshme. Një mënyrë e preferuar për të luajtur me këtë dildo është të vendosni një vibrator kundër bazës, për super-dridhje! Dridhja aktivizon topat, të cilët gjëmojnë si përgjigje, për një botë të tërë argëtimi.

Dimensionet 18 cm dhe Ø 4 cm

Pesha 273 g

Materiale Materiale të sigurta për trupin, jo poroze dhe hipoallergjike

Dildo BOUNCER Red

8,700 LEK

In stock