Vibrator anal The Vube

12,800 LEK

Kënaq penisin, perineumin, prostatën dhe partnerin! Vibe nga Rocks-Off është një vibrator anal me një stimulues vibrues perineum dhe një unazë gjeli/topi. Vibratori i sheshtë anal është fleksibël dhe përshtatet në mënyrë të përkryer me anatominë që do të thotë se penetrimi anal është gjithashtu i mundur.

Availability: Në gjëndje SKU: 54004140000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Vibrator perineum/prostate me unazë karin/topin
Telekomandë praktike
2 motore te fuqishem
2 x 10 mënyra dridhjeje – të kontrolluara veçmas ose së bashku
Unazat fleksibël mbështesin ereksionin
Vibrator shtesë i sheshtë – shumë fleksibël
Gjithashtu stimulon partnerin gjatë seksit anal
Mund të vishet në mënyrë diskrete nën veshje
I papërshkueshëm nga uji
Silikoni me një sipërfaqe të butë prej kadifeje
E rikarikueshme – përfshirë. një karikues magnetik USB

Kënaq penisin, perineumin, prostatën dhe partnerin!
Vibe nga Rocks-Off është një vibrator anal me një stimulues vibrues perineum dhe një unazë gjeli/topi. Vibratori i sheshtë anal është fleksibël dhe përshtatet në mënyrë të përkryer me anatominë që do të thotë se penetrimi anal është gjithashtu i mundur. Stimulon drejtpërdrejt prostatën me pjesën e saj më të trashë në fund dhe motorin e saj të fuqishëm – duke rritur kështu kënaqësinë për të dy njerëzit me çdo shtytje.

Vibratori anal dhe unazat fleksibël që mbështesin ereksionin janë të lidhura mirë me njëra-tjetrën nga shiriti i perineumit që ka dridhje të thella. Kjo do të thotë që vibratori anal nuk mund të rrëshqasë shumë dhe mbahet në vend. Mund të vishet gjithashtu për një periudhë të gjatë kohore dhe në mënyrë diskrete nën veshje. Është e mbuluar me silikon me një teksturë të butë prej kadifeje. Gjithashtu ka pika të buta për stimulim intensiv gjithashtu.

Dy motorët, të cilët secili kanë 10 mënyra dridhjeje, kënaqin prostatën dhe perineumin. Dridhjet e ndryshme mund të kontrollohen së bashku ose veçmas nëpërmjet telekomandës. Mund të përdoret edhe në banjë ose në dush sepse është i papërshkueshëm nga uji.

E rikarikueshme – përfshirë. një karikues magnetik USB.

23,1 x 5,4 cm.
Gjatësia e futjes së vibratorit anal 9 cm, gjerësia 2,2 cm – 3,4 cm;
secila unazë Ø 3,5 cm (fleksibile).
Pesha 135 g.
Silikoni, PU, ​​ABS.