-30%

Vibrator WAND Dinky Janky

Çmimi origjinal qe: 10,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,560 LEK.

Ky masazhues i fuqishëm me shkop nga etiketa Dinky quhet Jacky O. Ai përmban një kokë të fortë në një qafë fleksibël për të arritur të gjitha pikat e saj të nxehta.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 21960 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky masazhues i fuqishëm me shkop nga etiketa Dinky quhet Jacky O. Ai përmban një kokë të fortë në një qafë fleksibël për të arritur të gjitha pikat e saj të nxehta.

Stimuluesi i shkopit të lakuar Jacky O
Me 3 shpejtësi dridhjesh dhe 7 ritme
Bërë nga silikoni i butë i ngurtë dhe ABS
Dorezë / shkop i fortë
Kokë me kurriz
Qafë fleksibël
I sigurt për trupin, pa latex, pa ftalate
Funksionim i lehtë me një buton
I papërshkueshëm nga uji IPX7
E ripenisikueshme
Kabllo USB magnetike e përfshirë
Përmasat: Gjatësia 21,4 cm, Gjerësia 11,1 cm, Lartësia 5,72 cm
Dhe mbani mend atë që çdo mekanik do të thotë herë pas here, mashkull apo femër: Boshti ka nevojë për lubrifikim!

Dinky
Disa gra nuk janë vajza në ankth që kanë nevojë për një burrë për t’i shpëtuar ose ndihmuar dhe nuk u pëlqen të kërkojnë ndihmë ose të veprojnë të pafuqishme. Ato janë gra të fuqizuara, ndihen të forta dhe të pavarura. Disa janë më të tipit për të rregulluar një makinë të prishur ose për të instaluar një kuzhinë të re me duart e tyre. Për këto gra të vështira, Dream Toys tani ka një linjë të re produktesh që i përshtatet stilit të tyre praktik. Të guximshme dhe të bukura, të forta dhe të sigurta: Vipat e turpshme janë praktike dhe me stil, duken moderne dhe kanë të gjitha tiparet që i duhen një gruaje të ashpër për të kënaqur dëshirat e saj. Ato i ofrojnë mendjes dridhje që ajo dëshiron dhe kanë pjesë të bukura të mëdha, metalike me shkëlqim që kontrastojnë bukur me silikonin me prekje të butë.

Vibrator WAND Dinky Janky

Çmimi origjinal qe: 10,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,560 LEK.

Out of stock