Unaze penisi & Rruaza anale

2,800 LEK

Unaza e rregullueshme e penisit dhe dy unazat fleksibël të topit mbërthejnë fort asetet e tij më të mira dhe mund të mbështesin ereksionin e tij në mënyrë efektive falë efektit të bllokimit të gjakut.

Availability: Në gjëndje SKU: 05390230000 Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Unazë penisi/topi me 2 rruaza anale në një rrip
Unazë penisi e rregullueshme, unazë fleksibël topash
E bërë tërësisht nga silikoni
Mund të vishet gjatë seksit dhe gjatë ditës

Mbështet pjesën e përparme, stimulon pjesën e pasme!
Unazë e kombinuar penisi/topin e trefishtë me rruaza anale nga Rebel me 2 rruaza anale të lidhura mirë në një rrip. Unaza e rregullueshme e penisit dhe dy unazat fleksibël të topit mbërthejnë fort asetet e tij më të mira dhe mund të mbështesin ereksionin e tij në mënyrë efektive falë efektit të bllokimit të gjakut. Dy rruazat anale të futura stimulojnë intensivisht rajonin anal në të njëjtën kohë. Rripi fleksibël i lidhjes shtrihet drejtpërdrejt në perineum dhe stimulon edhe këtë zonë.

Treshja e përpunuar është tërësisht prej silikoni, kështu që veshja e saj është shumë e këndshme dhe gjithashtu ndjehet shkëlqyeshëm në trup. Ajo gjithashtu mund të vishet për një kohë të gjatë – madje edhe në mënyrë diskrete nën veshje. Për ndjenja të jashtëzakonshme jo vetëm gjatë seksit, por edhe gjatë ditës!

Gjatësia e plotë 26 cm, rruaza me rrip 13,7 cm e gjatë, rruaza Ø 2,9 cm.
Çdo unazë topash 2,6 x 4,2 cm, pak fleksibël.
Unazë penisi Ø e rregullueshme (maksimumi 6 cm).
Pesha 75 g.
Silikoni, PU, ​​ABS.