-30%

Vibrator A butterfly for all

5,796 LEK

Ndërsa vibratori i lakuar sensualisht jep stimulim të pikës G të gjurit, flutura e konturuar përqafon afër trupit tuaj për ngacmim të jashtëm. Nëse jeni duke kërkuar të ndizni nxehtësinë me një të dashur ose thjesht të shijoni një kohë sensuale solo, kjo flutur e lumtur është gati.

Availability: Në gjendje SKU: 210093 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ndërsa vibratori i lakuar sensualisht jep stimulim të pikës G të gjurit, flutura e konturuar përqafon afër trupit tuaj për ngacmim të jashtëm. Nëse jeni duke kërkuar të ndizni nxehtësinë me një të dashur ose thjesht të shijoni një kohë sensuale solo, kjo flutur e lumtur është gati. Ndërsa maja e lakuar jep ndjesi të forta goditjeje me një majë pulsimi për stimulim të fuqishëm të pikës G, Flutura e butë dhe elastike mbështjell kthesat tuaja më intime për të ofruar kënaqësi të jashtme të lumtur. Rimbushni masazhuesin silikoni premium me kabllon USB të penisikimit të ofruar për të shijuar 10 mënyra të ndryshme frekuencash. • I papërshkueshëm nga uji për pastrim të thjeshtë. Shmangni zhytjen plotësisht në ujë dhe futjen e ujit në prizën DC ose përreth ndërfaqes. Ne rekomandojmë përdorimin e një pastrues lodrash. Ato janë të formuluara posaçërisht për të trajtuar çdo mikrob ose bakter në lodrën tuaj seksuale pa lënë mbetje të dëmshme që mund të irritojnë pjesët tuaja të ndjeshme.

Matjet:
Gjatësia totale: 115 mm
Gjatësia e futur: 106 mm
Diametri: 30 mm
Pesha: 100 g
Bërë nga material super i butë i shkallës mjekësore, hipoallergjik silikoni pa ftalate, me ndjesi të ngjashme me lëkurën. Është 100% miqësor ndaj trupit, pa erë dhe ju jep ndjesi të butë dhe komode.
Ngjyra: Rozë
Masazher me 10 mënyra të ndryshme frekuencash. Karikohet në mënyrë magnetike nëpërmjet USB-së për më shumë rehati – kablli i përfshirë

Vibrator A butterfly for all

5,796 LEK

In stock