Dildo Blown Away

3,700 LEK

Imitim penisi real me material si lekure reale. Me koke te fryre, damare te fryre fort dhe testikuj te dukshem.

Availability: Në gjëndje SKU: 05241660000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Imitim penisi real me material si lekure reale. Me koke te fryre, damare te fryre fort dhe testikuj te dukshem. Fleksibel, me ngjitje me vakum ne fund.
Masa: 23 cm, Ø 4-4.5 cm.

Dildo Blown Away

3,700 LEK

In stock