Vaj Masazhi Warm Up Strawberry 150Ml

2,500 LEK

Vaj ushques per lekuren, me efekt nxehes dhe shije frutash.

Prodhuar ne Gjermani.

Availability: Në gjëndje SKU: 06182920000 Kategori: ,
Shihni shportën

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vaj ushques per lekuren, me efekt nxehes dhe shije frutash. Prodhuar ne Gjermani. Shishe 150ml.

Vaj Masazhi Warm Up Strawberry 150Ml

2,500 LEK

In stock