Vaj masazhi Warm Up mente

2,500 LEK

Për momente të mrekullueshme të ngrohta kënaqësie masazhuese!
Vaji i masazhit WARMup nga Joydivision ka një efekt të mrekullueshëm ngrohës dhe një aromë dhe aromë joshëse menteje. E testuar dermatologjikisht dhe klinikisht

Availability: Në gjendje SKU: 06264490000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Për momente të mrekullueshme të ngrohta kënaqësie masazhuese!
Vaji i masazhit WARMup nga Joydivision ka një efekt të mrekullueshëm ngrohës dhe një aromë dhe aromë joshëse menteje. E testuar dermatologjikisht dhe klinikisht. Cilësi e ushqimit pa sheqer dhe pa vaj. I tretshëm në ujë – i lehtë për t’u larë.

150 ml.

  • Vaj masazhi me efekt ngrohës
  • Me një aromë dhe aromë nenexhik
  • E testuar dermatologjikisht dhe klinikisht
  • Cilësi e ushqimit pa sheqer dhe pa vaj
  • I tretshëm në ujë – i lehtë për t’u larë

Vaj masazhi Warm Up mente

2,500 LEK

In stock