Vaj masazhi Magoon Arabian nights 200ml

2,300 LEK

Vaj masazhi erotik me një aromë mistike stimuluese si jashtë Netëve Arabe. Përbërësit me cilësi të lartë e bëjnë lëkurën prej kadifeje të butë dhe të lëmuar për masazhe të këndshme që zgjasin. Aroma erotike zgjon oreksin seksual për Kama Sutra pasionante dhe seks tantric.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06219600000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vaj masazhi erotik
Me një aromë stimuluese
I tretshëm në ujë dhe mund të lahet
Për masazhe të këndshme të partnerit!
Vaj masazhi erotik me një aromë mistike stimuluese si jashtë Netëve Arabe. Përbërësit me cilësi të lartë e bëjnë lëkurën prej kadifeje të butë dhe të lëmuar për masazhe të këndshme që zgjasin. Aroma erotike zgjon oreksin seksual për Kama Sutra pasionante dhe seks tantric. I tretshëm në ujë dhe mund të lahet.

Shishe 200 ml.

Përbërësit
Likuid parafini, parfum, acetat tokoferil, benzotriazolil dodecil p-kresol, linalool, benzil salicilate, pentaerythritil tetra-di-t-butil hidroksihidrocinnamat, alfa-izometil jonon, citronellol, germonelol,

Vaj masazhi Magoon Arabian nights 200ml

2,300 LEK

Out of stock