Vaj masazhi Magoon Spanish 200ml

2,300 LEK

Vaj masazhi me cilësi të lartë. Lubrifikimi afatgjatë. I tretshëm në ujë dhe mund të lahet. Të hap oreksin seksual…! Vaj ushqyes me cilësi të lartë me lubrifikim afatgjatë. I tretshëm në ujë – i larë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06271940000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vaj masazhi me cilësi të lartë
Lubrifikimi afatgjatë
I tretshëm në ujë dhe mund të lahet
Të hap oreksin seksual…!
Vaj ushqyes me cilësi të lartë me lubrifikim afatgjatë. I tretshëm në ujë – i larë.

Shishe 200 ml.

Përbërësit
Likuid parafini, parfum, acetat tokoferil, benzotriazolil dodecil p-kresol, pentaeritritil tetra-di-t-butil hidroksihidrocinnamat, benzil benzoat.

Shishe 200 ml.

Përbërësit
Likuid parafini, parfum, acetat tokoferil, benzotriazolil dodecil p-kresol, pentaeritritil tetra-di-t-butil hidroksihidrocinnamat, benzil benzoat.

Vaj masazhi Magoon Spanish 200ml

2,300 LEK

Out of stock