Strap-On Hollow with Balls 20.5cm

5,800 LEK

Bëhuni ylli i RealRock që keni dashur gjithmonë të jeni me këtë rrip RealRock Hollow! Kjo pajisje do t’ju japë një brez dhe gjatësi shtesë, do t’ju ndihmojë të qëndroni më gjatë , do të zvogëloni derdhjen e parakohshme.

Availability: Në gjendje SKU: REA136FLE Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Mund të kombinohet me:

Shtoni një stimulues për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Bëhuni ylli i RealRock që keni dashur gjithmonë të jeni me këtë rrip RealRock Hollow! Kjo pajisje do t’ju japë një brez dhe gjatësi shtesë, do t’ju ndihmojë të qëndroni më gjatë, do të zvogëloni derdhjen e parakohshme, do t’ju ndihmojë të performoni edhe nëse keni mosfunksionim erektil dhe kurrë mos e zhgënjeni partnerin tuaj. Rrip-On është i rregullueshëm, kështu që përshtatet me çdo formë trupi. Rripi i belit është i rehatshëm, kështu që nuk do të lëvizë ndërsa ju tregoni lëvizjet tuaja më të mira. Dildo i këtij Strap-On ka një pamje dhe ndjesi realiste, duke rezultuar në një përvojë që nuk mund të dallohet nga ajo reale. Pra, është koha për t’u shtrënguar dhe për t’u përgatitur për të lëkundur!

Strap-On Hollow with Balls 20.5cm

5,800 LEK

In stock