Vibrator Rabbit Up-and-Down

11,300 LEK

Ky vibrator me 3 unaza lëvizëse lart e poshtë është projektuar me tre unaza që lëvizin lart e poshtë, për stimulim shtesë dhe orgazma intensive. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë vibrator Loveline.

Availability: Në gjendje SKU: LOVE082PURTEST Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator me 3 unaza lëvizëse lart e poshtë është projektuar me tre unaza që lëvizin lart e poshtë, për stimulim shtesë dhe orgazma intensive. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë vibrator Loveline.

Vibrator Rabbit Up-and-Down

11,300 LEK

In stock