Vibrator Rabbit Fingering Motion

9,000 LEK

Ky vibrator Fingering Motion Rabbit është projektuar për stimulim të njëkohshëm të klitorit dhe të pikës G, duke krijuar orgazma të përziera. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize ndërsa eksploroni kënaqësinë e kënaqësisë me këtë vibrator Loveline.

Availability: Në gjendje SKU: LOVE092GRYTEST Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator Fingering Motion Rabbit është projektuar për stimulim të njëkohshëm të klitorit dhe të pikës G, duke krijuar orgazma të përziera. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize ndërsa eksploroni kënaqësinë e kënaqësisë me këtë vibrator Loveline.

Vibrator Rabbit Fingering Motion

9,000 LEK

In stock