Vibrator Rabbit Pulse Wave and Tongue

10,500 LEK

Ky vibrator i lepurit me valë pulsi dhe gjuha që dridhet është krijuar për të ofruar ndjesi të fuqishme duke përdorur lëvizjet e gjuhës dhe valët pulsuese të ajrit, duke çuar në kulme më intensive. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë vibrator Loveline.

Availability: Në gjendje SKU: LOVE054GRN Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator i lepurit me valë pulsi dhe gjuha që dridhet është krijuar për të ofruar ndjesi të fuqishme duke përdorur lëvizjet e gjuhës dhe valët pulsuese të ajrit, duke çuar në kulme më intensive. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë vibrator Loveline.

Vibrator Rabbit Pulse Wave and Tongue

10,500 LEK

In stock