Vibrator Rabbit Inflatable

7,900 LEK

Ky vibrator lepuri i fryrë është projektuar me një pjesë të sipërme që fryhet, për stimulim shtesë të pikës G dhe orgazma intensive. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize ndërsa eksploroni kënaqësinë e kënaqësisë me këtë vibrator Loveline.

Availability: Në gjendje SKU: LOVE064TEA Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator lepuri i fryrë është projektuar me një pjesë të sipërme që fryhet, për stimulim shtesë të pikës G dhe orgazma intensive. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize ndërsa eksploroni kënaqësinë e kënaqësisë me këtë vibrator Loveline.

Vibrator Rabbit Inflatable

7,900 LEK

In stock