Strap-on baze

7,300 LEK

Rrip elegant për kënaqësi intensive të goditjes!
Rrip i kuq nga Bad Kitty në një pamje lëkure elegante me lidhëse në shpinë. Madhësia është e rregullueshme për një përshtatje të përsosur (madhësia S-L).

Availability: Vjen së shpejti SKU: 24934463001 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Rrip i kuq
Dizajn elegant lëkure
Lidhje në shpinë
Madhësia e rregullueshme nga S në L
Përfshin unazë metalike për lodrat e thithjes

Rrip elegant për kënaqësi intensive të goditjes!
Rrip i kuq nga Bad Kitty në një pamje lëkure elegante me lidhëse në shpinë. Madhësia është e rregullueshme për një përshtatje të përsosur (madhësia S-L). Është universalisht i pajtueshëm me shumë dildo dhe vibratorë të filxhanëve thithës. Thjesht hapni shtyllat e shtypit në pjesën e përparme dhe futni dildo/vibratorin duke përdorur unazën metalike.

Unaza Ø 4 cm.
Poluretani, metal.
Dildo/vibrator nuk përfshihet.

Strap-on baze

7,300 LEK

Out of stock