Stimulues klitori Intt me shije kanabisi

4,400 LEK

Clit me High është një spray zgjues i klitorit i bërë me vaj të farës së kanabisit dhe bimë Amazoniane, që ofron një ndjesi të fortë dridhjeje, pulsimi dhe një efekt ngrohjeje.

Availability: Në gjendje SKU: 340000092433 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Clit me High është një spray zgjues i klitorit i bërë me vaj të farës së kanabisit dhe bimë Amazoniane, që ofron një ndjesi të fortë dridhjeje, pulsimi dhe një efekt ngrohjeje. Përbërësit e tij aktivë rrisin ndjeshmërinë e klitorit dhe mund të ofrojnë orgazma më intensive. Udhëzime për përdorim: tundeni produktin, hiqni kapakun dhe aplikoni deri në 3 spërkatje në zonën e klitorit, duke u përhapur butësisht. Masat paraprake: mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve dhe larg dritës dhe nxehtësisë. Në rast acarimi, ndërpriteni përdorimin dhe kërkoni këshilla mjekësore. Paketim jo i ripërdorshëm. PËRDORIMI I JASHTËM

Stimulues klitori Intt me shije kanabisi

4,400 LEK

In stock