-30%

Parfum afrodiziak body mist

Çmimi origjinal qe: 6,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,340 LEK.

Një aromë hipnotike që magjeps shqisat.

Vesa nga kopshti i kënaqësive të kombinuara me elegancën e trëndafilave dhe aromat e bollshme të ylang ylang dhe jasemini.

Availability: Në gjendje SKU: BI0121 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një aromë hipnotike që magjeps shqisat.

Vesa nga kopshti i kënaqësive të kombinuara me elegancën e trëndafilave dhe aromat e bollshme të ylang ylang dhe jasemini.

Përmbajtja: Mjegull për trupin pa alkool me esencën ekskluzive Bijoux Indiscrets (130 ml).
Bijoux është një simbol i kënaqësisë, erotizmit dhe sensualitetit, ato bëjnë produkte kyçe për kulmin më të mirë në momentet tuaja intime.

Imagjinata është e pranishme në të gjitha aspektet e jetës, por ajo merr një rëndësi të veçantë në momentet e intimitetit. Në Bijoux Indiscrets, ne e dimë se sa të rëndësishme janë fantazitë dhe loja në marrëdhënie.

Për këtë arsye, secili prej produkteve tona fsheh një ide, një histori dhe një sekret që i jep personalitet, duke i bërë të veçantë.

Parfum afrodiziak body mist

Çmimi origjinal qe: 6,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,340 LEK.

In stock