-30%

Set Intimo

1,750 LEK

Ky set nga Cottelli LINGERIE thekson një pamje të bukur të pasme me rripa dhe shirita transparentë që nuk lënë asnjë sekret të hapur. Pamja e përparme, nga ana tjetër, magjeps me dantella joshëse që fsheh zonat më intime dhe ju fton të shpaketoni. Komoditeti ideal i veshjes është bërë i mundur ndërkohë nga maja rrëshqitëse në gjoks, si dhe rripat elastikë të rregullueshëm.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 22137961021 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky set nga Cottelli LINGERIE thekson një pamje të bukur të pasme me rripa dhe shirita transparentë që nuk lënë asnjë sekret të hapur. Pamja e përparme, nga ana tjetër, magjeps me dantella joshëse që fsheh zonat më intime dhe ju fton të shpaketoni. Komoditeti ideal i veshjes është bërë i mundur ndërkohë nga maja rrëshqitëse në gjoks, si dhe rripat elastikë të rregullueshëm.

Set Intimo

1,750 LEK

Out of stock