Panty Crotchless HOOKUP2

4,800 LEK

Vargu i dantellave me një sekret vezullues, anal! Perlë e fshehtë Crotchless by HookUp Panties është një varg pa prapanicë në të cilin priza anale e bashkangjitur është e kyçur. Vargu me një brez dantelle të dyfishtë dhe të rehatshëm nuk ka një vithe, por mbahet nga priza e futur me lakun e mbajtjes së vargut. Me çdo lëvizje të trupit, priza tërhiqet dhe tërhiqet butësisht dhe rajoni anal stimulohet në një mënyrë emocionuese – argëtim shumë diskret i përkëdheljes! Dhe një pamje e bukur, sepse priza e prezantuar, e projektuar në mënyrë konike zbukuron derën e pasme me gurin e saj të madh vezullues në bazë!

Availability: Në gjëndje SKU: 05464880000 Kategori: , , , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Vargu i dantellave me një sekret vezullues, anal! Perlë e fshehtë Crotchless by HookUp Panties është një varg pa prapanicë në të cilin priza anale e bashkangjitur është e kyçur. Vargu me një brez dantelle të dyfishtë dhe të rehatshëm nuk ka një vithe, por mbahet nga priza e futur me lakun e mbajtjes së vargut. Me çdo lëvizje të trupit, priza tërhiqet dhe tërhiqet butësisht dhe rajoni anal stimulohet në një mënyrë emocionuese – argëtim shumë diskret i përkëdheljes! Dhe një pamje e bukur, sepse priza e prezantuar, e projektuar në mënyrë konike zbukuron derën e pasme me gurin e saj të madh vezullues në bazë!