-25%

Ribbon polka dot green

Çmimi origjinal qe: 6,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,175 LEK.

Këto shirita pëlhure magjepsëse janë qepur me dorë në rrobaqepësinë belge Balancelle. Sipas mendimit tim, përshtatet në mënyrë të përkryer me konceptin dhe jam i lumtur që mund ta ofroj këtu.

Availability: Në gjendje SKU: SW10087.2 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Këto shirita pëlhure magjepsëse janë qepur me dorë në rrobaqepësinë belge Balancelle. Sipas mendimit tim, përshtatet në mënyrë të përkryer me konceptin dhe jam i lumtur që mund ta ofroj këtu.

Rripat e bukur janë shumë më të butë se rripat prej lëkure dhe një alternativë perfekte për veganët.

Rripi është bërë nga pëlhurë pambuku e larë paraprakisht dhe përmban një shtrëngim bronzi. Ju mund ta shtrëngoni ose lironi shiritin vetëm me njërën dorë. Përqendroni çdo boshllëk të topit midis seksioneve të gërvishtura me kujdes dhe të ndërlikuar.

  • Dizajni: jeshile kaki
  • Përmasat: 2.5 cm në pikat e ngushta dhe përafërsisht. 5 cm me rrufe
  • Gjatësia: përafërsisht. 56 cm + përafërsisht. Kops 2 cm (tunxh)
  • Materiali: pambuk i pastër
  • Kujdesi: Larje me dorë ose larje makinerie me cikël të butë, detergjent normal, tharje në ajër, hekurosja në cilësinë më të ulët

Ribbon polka dot green

Çmimi origjinal qe: 6,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,175 LEK.

In stock