Prezervativ ACTUAL DELAY/RETARD 4cp

240 LEK

Prezervativ Actual transparent me latex. Me hapesire ne maje. I lubrifikuar dhe me Lidocaine. Lidocaina jep nje efekt anestezik te lehte lokal, duke i dhene prezervativit nje efekt vonues te ejakulimit, per akt me te zgjatur.

Availability: Në gjendje SKU: actual5 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prezervativ Actual transparent me latex. Me hapesire ne maje. I lubrifikuar dhe me Lidocaine. Lidocaina jep nje efekt anestezik te lehte lokal, duke i dhene prezervativit nje efekt vonues te ejakulimit, per akt me te zgjatur.

Prezervativ ACTUAL DELAY/RETARD 4cp

Prezervativ ACTUAL DELAY/RETARD 4cp

240 LEK

In stock