Prezervativ ACTUAL AROMA/FLAVOUR 4cp

240 LEK

Prezervativ Actual transparent me latex.  Me hapesire ne maje. I lubrifikuar dhe me arome frutash.

Availability: Në gjendje SKU: actual4 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prezervativ Actual transparent me latex.  Me hapesire ne maje. I lubrifikuar dhe me arome frutash.

Prezervativ ACTUAL AROMA/FLAVOUR 4cp

Prezervativ ACTUAL AROMA/FLAVOUR 4cp

240 LEK

In stock