Prezervativ ACTUAL ALOE VERA 4cp

240 LEK

Prezervativ Actual transparent me latex. Me hapesire ne maje. I lubrifikuar dhe me Aloe Vera. Prezervativet latex te lubrifikuar me Aloe Vera sigurojne nje lubrifikim ushqyes ndaj lekures dhe arome frutash.

Availability: Në gjendje SKU: actual6 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prezervativ Actual transparent me latex. Me hapesire ne maje. I lubrifikuar dhe me Aloe Vera. Prezervativet latex te lubrifikuar me Aloe Vera sigurojne nje lubrifikim ushqyes ndaj lekures dhe arome frutash.

Prezervativ ACTUAL ALOE VERA 4cp

Prezervativ ACTUAL ALOE VERA 4cp

240 LEK

In stock