Pranga Glow in the Dark Radiant Orange

3,600 LEK

Kjo palë pranga dore që shkëlqejnë në errësirë ​​nga etiketa Radiant e Dream Toys ka detaje metalike pa nikel. Prangat janë të veshura me një material neoprene të butë dhe të qëndrueshëm për rehati në veshje.

Availability: Në gjëndje SKU: 22025 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo palë pranga dore që shkëlqejnë në errësirë ​​nga etiketa Radiant e Dream Toys ka detaje metalike pa nikel. Prangat janë të veshura me një material neoprene të butë dhe të qëndrueshëm për rehati në veshje. Prangat e kyçit të dorës janë plotësisht të rregullueshme me kopset. Një zinxhir 10 cm i gjatë i mban prangat së bashku. Zinxhiri është i ndashëm nga njëra anë me një grep musketon. Është e mundur të bashkëngjitni më shumë zinxhirë ose grepa litari, ose pesha shtesë.

Prangat e kyçit të dorës janë domosdoshmëri për çdo dashnor të skllavërisë dhe një zgjedhje popullore mes fillestarëve, dhe efekti shkëlqyes në errësirë ​​i bën ato më interesante!

Shkëlqejnë në prangat e errëta
Pajisje pa nikel
rreshtim i butë
E rregullueshme
Kapëse dhe zinxhir

Pranga Glow in the Dark Radiant Orange

3,600 LEK

In stock