Pompe penisi Malesation

4,600 LEK

Pompë klasike e penisit, e krijuar për t’ju ndihmuar të arrini një ereksion më të qëndrueshëm dhe më të fortë.

Availability: Në gjendje SKU: 690000040757 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pompë klasike e penisit, e krijuar për t’ju ndihmuar të arrini një ereksion më të qëndrueshëm dhe më të fortë. Cilindri transparent i punuar imët, i bërë nga plastika ABS, ka një shkallë matjeje të integruar në mënyrë që të mund të lexoni përparimin tuaj ndërsa përdorni pajisjen. Mëngët janë prej silikoni, duke e bërë atë të butë dhe elastik. Përshtatet në mënyrë të përkryer rreth boshtit të penisit dhe mund të krijojë një vakum të fuqishëm. Pompa praktike e dorës siguron një funksionim të lehtë dhe valvula e sigurisë ju lejon të hiqni shpejt vakumin. Pompa është e lehtë për t’u çmontuar dhe pastruar. Gjatësia totale e cilindrit: përafërsisht. 22,00 cm (8,66 inç)/ Ø: përafërsisht. 7,00 cm (2,76 inç)/ Mëngë Ø: përafërsisht. 2,00 cm (0,79 inç)

Pompe penisi Malesation

4,600 LEK

In stock