Plug anal argjendi me gurë

3,200 LEK

Kjo prizë mahnitëse e lëmuar anale e aluminit përmban një kristal të bukur të madh. Formuar me një majë të butë, trup të lëmuar llambë dhe qafë të hollë, futja dhe veshja e lodrës tuaj është e lehtë. Alumini është i përgjegjshëm ndaj temperaturës, që do të thotë se është i ftohtë në prekje, por lehtësisht do të nxehet deri në temperaturën e përsosur. Ngrohni ose ftoheni në ujë të ngrohtë ose frigorifer për ndjesi shtesë!

Availability: Në gjëndje SKU: ET125CLR Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Kjo prizë mahnitëse e lëmuar anale e aluminit përmban një kristal të bukur të madh. Formuar me një majë të butë, trup të lëmuar llambë dhe qafë të hollë, futja dhe veshja e lodrës tuaj është e lehtë. Alumini është i përgjegjshëm ndaj temperaturës, që do të thotë se është i ftohtë në prekje, por lehtësisht do të nxehet deri në temperaturën e përsosur. Ngrohni ose ftoheni në ujë të ngrohtë ose frigorifer për ndjesi shtesë!