Vibrator Classic Purple

3,900 LEK

Vibratori ka 7 funksione të ndryshme që janë të lehta për tu përdorur. Për shkak se vibrator është plotësisht i papërshkueshëm nga uji, ai mund të përdoret kudo dhe është i lehtë për tu pastruar. Ashtu si të gjitha produktet tona, Vibrator Original ju dërgohet paketuar në mënyrë diskrete. karakteristika: – Gjatësia totale: 20 cm – Thellësia e depërtimit: 16 cm – Diametri: 4 cm – Materiali: Silikoni – Ngjyra: Vjollcë – Operacioni: Butoni Shtytës – Mundësuar nga bateri 2 x AA (nuk përfshihen)

Availability: Vjen së shpejti SKU: 3000009787 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibratori ka 7 funksione të ndryshme që janë të lehta për tu përdorur. Për shkak se vibrator është plotësisht i papërshkueshëm nga uji, ai mund të përdoret kudo dhe është i lehtë për tu pastruar. Ashtu si të gjitha produktet tona, Vibrator Original ju dërgohet paketuar në mënyrë diskrete. karakteristika: – Gjatësia totale: 20 cm – Thellësia e depërtimit: 16 cm – Diametri: 4 cm – Materiali: Silikoni – Ngjyra: Vjollcë – Operacioni: Butoni Shtytës – Mundësuar nga bateri 2 x AA (nuk përfshihen)

Vibrator Classic Purple

3,900 LEK

In stock